Tee House Golferia

Čeladná je synonymem překrásné beskydské lokality, která umožňuje nespočetné možnosti aktivního využití v kombinaci s tichou přírodou a odpočinkem. Členové vedení resortu jsou aktivními sportovci, kteří se mimo golfu věnují běhu, cyklistice, běžkování a správné výživě. Můžete si být jisti, že Vám dokážeme připravit sportovní podmínky tak, abyste si svůj volný čas skvěle užili. Nebo se jen tak vydejte do okolní přírody na relaxační procházku.

Resort Golf Čeladná poskytuje maximální golfové vyžití na dvou mistrovských hřištích The Old Course a The New Course, které hostily slavnou PGA European Tour v roce 2009, 2010 a 2011. Každé z hřišť má osobitý charakter a nikdy se neomrzí, zvlášť v malebné krajině Beskyd, kdy jednotlivá roční období poskytují jiné vizuální i herní zážitky. O prvotřídní kvalitu se stará profesionální tým, na který se vždy můžete spolehnout.

Hotelové chodby

Provonění vstupních prostorů v hotelech je nesmírně důležité pro vytvoření skvělého prvního dojmu. Zapomínat však nesmíme i na hotelové chodby.

TEE HOUSE hotel na Čeladné se nachází v samém srdci Beskyd a proto jsme volili krásnou vůní FOREST v kombinaci s vůní KISMET. Recepční prostory jsou naopak provoněny energizující vůní Pomegranate.

Díky skvěle koncipovaným chodbám stačily na pokrytí přístroje Hyscent DUAL v provedení černá-matná.

Wellness

Cesta do wellness začíná v šatnách a ani zde by neměla chybět vůně, která Vás začne podvědomě uvolňovat a uklidňovat.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.