default

O nás

„WE ARE DIFFERENT“

Čich je jedním z pěti smyslů, ale jedním z nejméně využívaných. Neustále studujeme význam vůní, funkce mozku a posouváme využitelnost vůní v praxi.

Usilovně pracujeme na tom, aby byla vůně vnímána jako jeden z nejdůležitějších faktorů. Čich je úzce propojen s pamětí, chutí, žízní, emocemi a díky tomu jsme pevně přesvědčeni o významu.

kontakt

Proč vůně?

Z prvopočátku jsme hledali produkty ze zahraničí, který v ČR nikdo nenabízí a postupně jsem se svými kolegy začali s vůněmi objíždět první zákazníky. První odvětví byly sociální služby, kde se denně řeší problém se zápachem, tudíž je zde potřeba najít řešení.

Jak tomu tak ze začátku bývá, nikdo moc vůním nepřikládal význam, občas se nám i smáli a nikdo moc nevěřil tomu co děláme.

Postupem času jsem začal s vůněmi pracovat jinak a studovat jak vše v našem mozku funguje. Zjistil jsem jaký obrovský potenciál má čich a práce s ním!

Člověk se neustále učí a vyvíjí, ale dnes vidím využitelnost vůní úplně všude. Hotely, úřady práce, nemocnice, kancelářské prostory, výdejní místa snad všeho množného.

Je před námi ještě několik let práce, ale již nyní mám velkou radost, že při jednání s lidmi o několik let staršími, zkušenějšími a moudřejšími jim toho dokážu mnohé nabídnout nebo dokonce inspirovat.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.