default

O nás

„WE ARE DIFFERENT“

Slovy našeho zakladatele „we are different“. Pomůžeme i Vám odlišit se od ostatních. Naše společnost „neprodává produkty“, ale řešení! Naším cílem je vždy docílit maximálního efektu s využitím daných podmínek.

Snažíme se o to, aby byla vůně vnímána jako jeden z důležitých faktorů. Vůně nemusí být vždy vnímána jen jako řešení problému, ale také jako podpůrný a marketingový nástroj.

kontakt

Historie společnosti

Společnost Ecostep s.r.o. působí na trhu již od roku 2011 jako jednička v oblastí bezvodých pisoárů, vysoušečů rukou, dezinfekčních prostředků a také provoněním interiéru. V roce 2021 došlo ke spojení se společností Xeronia trade s.r.o., která se dlouhodobě zabývala provoněním interiérů a tohle spojení tedy přináší růst a neustálé inovace v oboru. 

Ecostep s.r.o. nyní nabízí celou škálu vysoce kvalitní, inovativních a bezkonkurenčních produktů, které nabízí na Evropském trhu.

Našim cílem je poskytovat našim klientům nejen samotný prodej vůní, ale i poradenství, konzultace a zapůjčení výrobků nebo jejich pronájem. Snažíme se vždy najít to, co je pro naše klienty nebo pro jejich zákazníky to pravé. Spokojenost našich klientů, je pro nás důležitá.

Ozvěte se a domluvte si s našimi obchodními zástupci nezávaznou schůzku.

Provoníme i Váš den.​​​​​

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 604 238 007, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.