default

O nás

„WE ARE DIFFERENT“

Slovy našeho zakladatele „we are different“. Pomůžeme i Vám odlišit se od ostatních. Naše společnost „neprodává produkty“, ale řešení! Naším cílem je vždy docílit maximálního efektu v minimálních nákladech s využitím daných podmínek.

Snažíme se o to, aby byla vůně vnímána jako jeden z důležitých faktorů. Vůně nemusí být vždy vnímána jen jako řešení problému, ale také jako podpůrný a marketingový nástroj.

kontakt

Historie společnosti

Společnost Xeronia trade s.r.o. byla založena v roce 2014. Od svého založení se věnovala prodeji hygienickým potřeb. Naší snahou bylo vždy přinášet zákazníkům skvělé výrobky a služby s přidanou hodnotou.

Proto také společnost Xeronia trade od roku 2017 zastupuje značky Hyscent a Wipepod v České republice, Slovenku, Španělsku, Chorvatsku, Nizozemí, Velké Británii, Rakousku a dalších státech Evropy a světa.

Našim cílem je poskytovat našim klientům nejen samotný prodej vůní, ale i poradenství, konzultace a zapůjčení výrobků nebo jejich pronájem. Snažíme se vždy najít to, co je pro naše klienty nebo pro jejich zákazníky to pravé. Spokojenost našich klientů, je pro nás důležitá.

Ozvěte se a domluvte si s našimi obchodními zástupci nezávaznou schůzku.

Provoníme i Váš den.​​​​​

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 604 238 007, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.