default

Využitelnost vůní

Restaurace a kavárny

Místa, kde se lidé setkávají, si z pohledu poskytovatele služeb vyžadují chápání účelu těchto setkání.  Těch je celá škála.  Rodinná oslava či byznys meeting si vyžadují rozdílný přístup ve výběru vůně. Je našim uměním podřídit vůni těmto typům setkání.  Nabídneme vhodný typ vůně pro váš prostor. Každá návštěva bude pro zákazníky jedinečným zážitkem.

více informací

Hotely

Dopřejte svým zákazníkům zážitek z prostředí, kde si chtějí odpočinout, načerpat nové síly a získat inspiraci. To vše umocněte vhodně zvolenou vůní a zákazníci se k vám začnou pravidelně vracet. Vůně navrhujeme na základě koncepce daného hotelového pokoje. Zohledňujeme použité barvy a materiály, kterými daný pokoj disponuje.

Vůně se stanou přirozenou součástí daného daného prostoru a zpříjemní pobyt vašim zákazníkům.

více informací

Obchodní domy a jiné prodejní místa

Nákupní chování zákazníků  významně ovlivňuje při nákupu prostor, hudba a také vůně. Tato trojkombinace působí podprahově a vede zákazníka ke konečnému nákupu. Vůně vám vybereme s ohledem na zmíněný prostor a  také na základě identifikace cílového zákazníka.

Stejně tak jako zdobí atraktivní ženu specifický parfém, bude také váš prostor detailně sladěn s očekáváním daného tipu zákazníka. Také nákup může být díky vůním jedinečnou a nevšední událostí.

více informací

Kanceláře a zasedací místnosti

Pracovní prostor může díky vůním zvyšovat svůj potenciál. Tímto způsobem je možné zvyšovat produktivitu vašich zaměstnanců. Tuto příležitost mnoho firem ke své škodě opomíjí. Vhodně zvolená vůně navozuje větší soustředěnost, podporuje pozornost a celkově zvyšuje produktivitu zaměstnanců.

Hlavním ukazatelem změny jsou zlepšené firemní výsledky a spokojenost zaměstnanců.

více informací

Ordinace

Ordinace jsou prostředím, kde je žádoucí vyvolat v pacientech pocit bezpečí a jistoty. Daná vůně zmírňuje jejich nervozitu a obavy. Následné zklidnění pacienta umožňuje mnohem snazší průběh při vyšetřeních. Vhodně zvolená vůně je prostředkem, zmírňujícím stres a navozením uvolňující atmosféry.

více informací

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 604 238 007, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.