Blog background

Alzheimercentrum Černošice

25. listopadu 2021
Vánoční vůně v Alzheimercentru

Je nám potěšením, že jsme navázali spolupráci s Alzheimercentrem Černošice, Prácheň a České Budějovice. V době covidové je velice důležité neustále pracovat s čichem a celkově s interiérovými vůněmi, které dokážou zlepšit náladu a vytvořit pocit domova. Moderně vybavené prostory, usměvavý personál a nyní i naše vůně Hyscent zdobí Alzheimercentra a za to jsme opravdu rádi.


Lucie Cíglerová – ředitelka Alzheimercentra v Černošicích

Hyscent vůně jsou pro nás opravdovým přínosem! Velice oceňujeme, že si vůně můžeme přizpůsobit ročnímu období nebo nyní Vánocům. Díky tomu dokážeme našim klientům o to více vytvořit pocit domova u nás v Černošicích. Také oceňujeme přístup pana Martina Burdíka, který nám jednak poradil s výběrem vůní, ale také je osobně dovezl a vyměnil.


Na provonění centra jsme využili přístroje Hyscent DUAL, které jsou rozmístěny v jednotlivých křídlech budovy. Nyní, před Vánoci jsme v přístrojích doplnili vůně skořice a jablka, abychom tak mohli vytvořit autentickou a charakteristickou vůni Vánoc. Jelikož je čich velice úzce spjatý s pamětí, mají vůně skvělé reminiscenční vlastnosti, které právě v Alzheimercentru dávají obrovský význam.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.