Blog background

Nebezpečné aerosoly

4. března 2020
Jsou Vám povědomé tyto symboly?

Pokud ne, pak se stačí podívat na zadní etiketu každého osvěžovače, který je bázi aerosolu. Aerosol je tekutina obsahující hořlavé látky, které jsou pod tlakem napuštěny do lhaviček. Aerosol je směs chemických látek, aceton, alcohon, propane, které nemají se skutečnou přírodní vůní příliši společného. Navíc se díky těmto chemickým látkám nedokáží v prostoru příliš dobře rozptýlit, nehledě na ekologickou likvidaci hliníkových lahvičke, ve kterých se většinou prodávají. A teď si představte, že tyto výše uvedené látky vdechujete zcela běžně a to téměř každý den. Jak může být zdravotně nezávadný osvěžovač za 20 Kč na kterém je napsáno, že se nedoporučuje používat v uzavřených prostorách? To snad výrobce předpokládá, že máme toalety velké jak nákupní centrum?


Vůně Hyscent jsou vyráběny z esenciálních olejů  ( jedna vůně až 52 druhů ) a vždy jsou testovány, aby nezpůsobovaly různé respirační problémy. Vůně splňují normy IFRA - mezinárodní organizace udávající standardy a požadavky pro parfumérské produkty. Vůně Hyscent jsou vždy umístěny v plastovém krytu, který bude v roce 2020 vyměnitelný a to zajistí snížení produkce plastů ročně až o 43 000 tun. Vzhledem k absenci různých tekutin, aerosolů a podbných látek se naše vůně dokáží v prostoru daleko lépe aplikovat. Díky těmto faktorům patří mezi naše klienty řada domovů pro seniory, mateřských školek a nemocnic. To by se neobešlo bez zdravotní nezávadnosti. Nepoužíváme žádné syntetické materiály, proto jsou naše vůně zcela autentické. Vytvořili jsme také speciální vůni "Grean leaves", která je určena pro síť prodejen IKEA ve Finsku a Švédsku, kde je aplikována pouze v oddělení s ložnicovým nábýtkem.


Než si zakoupíte jakýkoliv osvěžovač vzduchu, parfém nebo jiný vonný produkt, důkladně si přečtěte co vlastně vdechujete. Každý piktogram nebezpečnostni značí, že se nejedná úplně o přírodní produkt.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.