Blog background

Jak se zbavit zápachu?

29. dubna 2021
Mezi hlavní zdroje zápachu patří domácí mazlíčci, potraviny, obuv, cigaretový kouř, moč, tělesný zápach, nedostatečně odvětrávaný prostor nebo i odpady. Aby jste se dokonale zbavili nepříjemného zápachu, je v první řadě potřeba najít a eliminovat zdroj. Pokud není možné najít přímo zdroj, je nezbytné zvolit vhodný nástroj k jeho eliminaci, jako například ozonový generátor, čistička vzduchu nebo interiérovou vůni se schopností zlikvidovat zápach.

Ozonový generátor je velice účinný nástroj, ale pro použití doma nebo v kanceláři je poměrně nepraktický vhledem k delší době, po kterou musí být prostor odvětráván. Ozonový generátor je vhodné používat jednou za čas, nicméně pro každodenní používání se nehodí. Výhodou čističky vzduchu je její každodenní využití, nicméně Vás může odradit vyšší pořizovací cena, která se u kvalitních přístrojů pohybuje kolem 30 000 Kč. Důležité je poté dokupování a výměna filtrů.

Alternativou může být interiérové vůně, pozor ne však ve formě sprejů či jiných aerosolů, které pouze zápach překrývají. Výsledkem tedy je intenzivní vůně a intenzivní zápach, který je pro řadu lidí velice nepříjemný. Vůně Hyscent využívají technologie ODORAXE, která eliminuje zápach na molekulární úrovni. Tím dochází k narušení struktury a zápach se dále nedokáže šířit. Výsledkem je tedy eliminace zápachu a příjemné vůně.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.