Blog background

Neutralizace zápachu

18. března 2020
Jak se zbavit zápachu, efektivně, rychle a přírodní cestou?

Asi každý z nás se občas nebo i denně potýká s nepříjemným zápachem. Například pokud vstoupíte do supermarketu, kde hraje příjemná hudba, vše vypadá nádherně, ale cítíte nepříjemný zápach z toalet a to na Vás jistě nezanechá nejlepší první dojem zvláště, když první co v supermarketu máte po ruce je oddělení s ovocem a zeleninou. Upřímně mě trochu zaráží, že jeden z nejmenovaný, velice známý řetězec supermarketů v České Republice, který hlásá nejnižší ceny a nejlepší kvalitu potravin, věc jako zápach z toalet hned při vstupu do supermarketu neřeší a není ochoten investovat několik set korun měsíčně do toho "komfortu" pro klienty. Co si tedy potom máme myslet o kvalitě jejich produktů?

Mezi nejběžnější typy zápachu patří cigaretový kouř, zápach z toalet, zápach z kuchyně nebo zápach domácích mazlíčků. Zbavit se tohoto nepříjemného zápachu lze několika způsoby, důležité ovšem je jakým způsobem a zda je to pro nás bezpečné. Pokud máte možnost kvalitně a pravidelně větrat, je to jeden z nejlepší způsobů jak se zbavit nepříjemného zápachu. Pakliže používáte různé spreje či jiné přípravky obsahující aerosoly, zápachu se zaručeně nezbavíte, jen ho překryjete a navíc nezdravými aerosoly.

Hyscent využívá technologii Odoraxe. Odoraxe je obsažen v každé náplni Hyscent a zajišťuje likvidaci zápachu na molekulární úrovni. Více než 1000 ingrediencí bylo za přísných legislativních podmínek vyzkoušeno, tak aby Odoraxe technologie nezpůsobovala žádné respirační problémy a byla zachována zdravotní nezávadnost. Navíc díky obsahu esenciálních látek dokážeme v jednom kroku zlikvidovat zápach a vytvořit příjemné prostředí.

Díky této technologii jsme dokázali provonět a zbavit zápachu i kafilérii v Lanškrouně. Kde se potýkali se zápachem hlavně v letních měsících. Řešení vždy najdeme, pokud je vůle pro změnu.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.