Hyscent vs. vonné difuzéry, svíčky a osvěžovače

9. února 2020
Víte přesně co obsahují vonné difuzéry a osvěžovače? Víte, odkud pochází vonná směs a zda se může vůbec používat na území Evropské unie? Lidé často ani nevědí, co používají a přitom se stačí podívat na zadní stranu obalu, kde Vás mohou nemile překvapit symboly nebezpečnosti a látky, které jsou nebezpečné při vdechnutí!

V některých případech je složení natolik nebezpečné, že může být až rakovinotvorné. Svíčky mohou být v případě použití v domácnosti efektivní i dekorativní, pozor ovšem na hořlavé látky. V případě používání ve veřejných prostorách je tato varianta téměř nemožná.

Hyscent představuje řešení jak z pohledu zdravotní nezávadnosti, tak i z pohledu bezpečnosti. Využíváme technologii suchého dávkování vůní. Každá naše náplň obsahuje 25 % esenciálních olejů, které jsou implementovány do polymeru během výrobního procesu. Vůně splňují normy VOC a IFRA, což zaručuje naprostou bezpečnost a nemusíte se tedy bát, co vdechujete.

Hyscent elektrické osvěžovače jsou poháněny bateriemi nebo v případě Hyscent Stealth přímo ze zdroje elektrické energie.

Proto se snažíme Vám nabídnout řešení, které je zároveň ekologické a také zdraví neškodné. Dokážeme provonět prostory o rozloze až 1000 m3 pomocí jednoho přístroje. A poradíme Vám s výběrem vhodné vůně, kterou si můžete vyzkoušet i s osvěžovačem. Díky zdravotní nezávadnosti mezi naše hlavní klienty patří zejména domovy pro seniory, mateřské školy a nákupní centra.

Naše reference

reference

Zaujali jsme vás?

Ozvěte se nám na čísle +420 257 316 492, nebo nám napište zprávu. Rádi Vám poradíme.